Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • kobieta leży na dywanie
  • uśmiechnięta kobieta
  • ściana w domu
  • kobieta słuchająca muzyki

Wykładzina panelowa charakteryzuje się przede wszystkim ponadczasową estetyką oraz bardzo łatwym montażem. Dostępna jest bowiem w tak zwanych płytkach o różnej wielkości, dzięki czemu można ją ułożyć w każdym niemal wnętrzu. Ogromna różnorodność w zakresie wzorów, kolorów oraz ponadprzeciętna trwałość sprawia, że ten rodzaj wykładziny będzie doskonałym wyborem dla każdego.

Czy można ją stosować wszędzie? Przed tym pytaniem staje większość osób, które chcą efektownie i prosto zaaranżować wnętrza nie tylko domowe, ale i biurowe. Tak, wykładzina panelowa sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Jest to rozwiązanie estetyczne, ale jednocześnie funkcjonalne, ponieważ czyszczenie tego pokrycia podłogowego nie jest kłopotliwe ani czasochłonne.

Wykładzina panelowa PCV

Zacznijmy od produktu, jaki bez trudu znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu. Wykładzina panelowa PCV nie ma nic wspólnego z wykładziną w płytkach, jaką kojarzymy sprzed kilkudziesięciu lat. Dziś to produkt nowoczesny, cechujący się uniwersalnością, ponadczasową estetyką oraz zróżnicowaniem w zakresie dostępnych wzorów oraz kolorów. Jej montaż jest łatwy, dlatego wybierana jest często przez użytkowników prywatnych.

Dzięki swoim właściwościom ten rodzaj wykładziny można zastosować również w kuchni. Codzienna pielęgnacja nie wymaga stosowania specjalnych preparatów, wystarczy woda i klasyczny detergent, którym może być nawet płyn do mycia naczyń. Tym sposobem usuniecie większość zabrudzeń. Miejscowo można użyć gąbki, która przyda się w sytuacji, w której sam mop nie jest wystarczający.

Wykładzina dywanowa panelowe

Wykładzina dywanowa panelowa z kolei to produkt, jaki znajdziecie przede wszystkim w nowoczesnych biurach. Jednak to nie jedyne jego zastosowanie. Świetnie sprawdzi się również w warunkach domowych, jako pokrycie podłogi w salonie, pokoju dziecięcym czy sypialni. Tu także mamy do czynienia z łatwym montażem oraz ponadczasową estetyką. Na rynku znajdziecie wykładziny o różnych wielkościach paneli, co pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do powierzchni pomieszczenia.

Jak każda wykładzina, tak i wersja panelowa, wymaga okresowego odkurzania. Trudniej natomiast będzie z niej usunąć trwałe zabrudzenia bez korzystania ze specjalnych preparatów piorących. Do okresowego odświeżenia wykładziny doskonale nadają się metody ekstrakcyjne, które nie namaczają zbytnio materiału, co mogłoby powodować trudności z wysychaniem, nieprzyjemny zapach, a w konsekwencji zniszczenie materiału.

Wykładziny panelowe to doskonała alternatywa dla klasycznych pokryć podłogowych. Świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, zapewniając mu niepowtarzalny charakter i ponadczasową estetykę. Atutem, jakim wyróżnia się wykładzina panelowa, jest cena. Jest znacznie atrakcyjniejsza konkurencyjnych rozwiązań.

Z kim współpracujemy

p1.pngp2.pngp3.pngp4.pngp6.pngp7.png