Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • kobieta leży na dywanie
  • uśmiechnięta kobieta
  • ściana w domu
  • kobieta słuchająca muzyki

Wykładziny są bardzo popularnym sposobem na wykończenie podłóg. Można spotkać się z nimi w większości hoteli, biurowców, placówek oświatowych czy lokali usługowych. Coraz częściej na wykładzinę na wymiar decydują się również osoby prywatne. Taki sposób wykończenia podłogi poprawia izolację akustyczną, ułatwia sprzątanie i prezentuje się niezwykle elegancko. Do tego są trwałe i stosunkowo tanie, co sprawia, że stanowią wręcz idealne rozwiązanie.

W jakich sytuacjach warto zainwestować w wykładzinę na wymiar?

Wykładzina na wymiar sprawdzi się tak naprawdę wszędzie. Może być montowana w domach jednorodzinnych, mieszkaniach czy powierzchniach biurowych. Pokrycie podłogi tą nawierzchnią znacząco poprawi komfort życia domowników, zwłaszcza jeżeli w domu są małe dzieci. Stanowią swego rodzaju amortyzację, która świetnie sprawdza się w przypadku ogrzewania podłogowego. Wykładziny hotelowe na wymiar bardzo często same w sobie stanowią dekorację pomieszczenia, zapewniają przytulne wrażenie oraz dobrą izolację akustyczną.

Osoby, którym zależy na szybkim  montażu, a także dużej trwałości, również powinny zdecydować się na zainwestowanie w wykładziny na wymiar. Można dopasować je do każdej powierzchni, niezależnie od jej metrażu czy kształtu. Ze względu na materiał, z jakiego jest wykonana, bardzo łatwo się czyści i nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Duży wybór wzorów i kolorów pozwala na personalizację wykładziny i dopasowanie jej do konkretnych potrzeb.

Czy wykładzinę na wymiar można ułożyć w każdym pomieszczeniu?

Wykładziny dywanowe sprawdzą się świetnie w każdym pomieszczeniu z wyjątkiem łazienek i kuchni. W ich przypadku o wiele lepiej jest postawić na wykładzinę PCV, która jest odporna na wilgoć, zaplamienia i uszkodzenia mechaniczne.

Z kim współpracujemy

p1.pngp2.pngp3.pngp4.pngp6.pngp7.png