Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • kobieta leży na dywanie
  • uśmiechnięta kobieta
  • ściana w domu
  • kobieta słuchająca muzyki

Naszym Klientom oferujemy usługi montażu wykładziny w mieszkaniu, domu, biurze i innych obiektach. Dysponujemy doświadczonym zespołem fachowców. Wszystkie zlecenia realizujemy przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Dzięki własnemu transportowi możemy dojechać pod wskazany adres, gwarantując szybki montaż wykładziny w każdych warunkach. Wszystkie zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem – dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klienta.

Jak wygląda montaż wykładziny?

Nasi pracownicy podejmą się montażu wykładziny niezależnie od ilości i rodzaju. Specjalizujemy się również w montażu linoleum – zawsze gwarantujemy najwyższą precyzję i skuteczność działań. Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie ze sztuką montażu wykładzin. W razie konieczności odpowiednio przygotowujemy podłoże – wyrównujemy powierzchnię, dzięki czemu wyłożona wykładzina może być trwalsza i bardziej funkcjonalna.

Metody montażu wykładziny dopasowujemy do indywidualnych warunków panujących w pomieszczeniu. Jeśli w pokoju został zainstalowany system ogrzewania podłogowego, należy o tym poinformować naszych pracowników. W przypadku łączeń wykładzin możemy zapewnić ich doskonałą estetykę. Warto jednak pamiętać, że zarówno ilość, jak i stopień widoczności połączeń nie musi świadczyć o błędzie w instalacji. Wygląd zawsze zależy od gramatury, koloru, wysokości runa i struktury wykładzin, dlatego efekty mogą się różnić w zależności od realizacji. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby montaż wykładziny był skuteczny i przekładał się na wysoką funkcjonalność obiektu.

Z kim współpracujemy

p1.pngp2.pngp3.pngp4.pngp6.pngp7.png